Toksin uygulama yönteminde Clostridium adlı bakteriden elde edilen bakteri toksin adlı madde kullanılır. Bu toksin laboratuvar koşullarında üretilmektedir.

Toksin uygulamasında en iyi uygulama sonuçları 25 yaş ile 65 yaş arasında alınır. 65 yaş üzerindeki kişilerde mimik çizgileri dinlenme halinde bile belirgindir.

Eğer göz çevreniz genç yaşlardan itibaren gülerken aşırı kırışıyorsa, konuşurken veya bir şey okurken sürekli kaş çatma hareketi yapıyorsanız, alın çizgileriniz çok belirginse, kaşınız düşükse, yüzünüzde sarkmalar yeni başladıysa, terleme probleminiz varsa, diş sıkma sorunu yaşıyorsanız ,gülüş estetiğiniz bozuksa toksin uygulaması yaptırabilirsiniz.

Çok küçük miktarda toksin çok ince ve küçük iğnelerle sorunun giderileceği alana uygulanır. Çok küçük miktarda ilaçlar çok küçük iğnelerle verildiğinden rahatsızlık hissi çok az olur. Pek çok hasta çok küçük bir acı hisseder. Anestezi gerektirmez. Toksin uygulamasından hemen sonra günlük yaşama geri dönülebilir. Nadiren geçici olarak morarma ve kızarıklık görülebilir.

Toksin uygulamasının etkisi zamanla azalırken daha az belirgin olarak ortaya çıkar. Eskisi kadar derin ve belirgin olmaz. Bu düzgün ve genç görünümü devam ettirmek ve kalıcı kılmak için en az 4-5 toksin uygulaması gerekir. Tekrarlayan uygulamalar ile daha sonraları daha az tedaviler gerekir.

Hizmetlerimiz

Göz Çevresi (Kaz Ayağı Çizgileri) Tedavisi

More Info

Randevu Talep Formu    Call Now Button Şimdi Ara